Plantacja nad Tanwią

najlepsze borówki

staranny zbiór

profesjonalna dystrybucja


O firmie

Plantacja nad Tanwią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w grudniu 2002 r. Celem działania Spółki jest oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości owoców borówki wysokiej.

Pierwszy etap zakładania plantacji zrealizowano w latach 2003 - 2004 na obszarze 84 hektarów zmeliorowanych łąk, od wielu lat nieużytkowanych rolniczo. Są to tereny czyste ekologicznie, położone w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego, na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej. W latach 2007 - 2015 były realizowane kolejne nasadzenia, w wyniku których obszar plantacji osiągnął 168 hektarów.

Na plantacji sadzimy starannie dobrane wielkoowocowe, deserowe odmiany borówki. Cała plantacja jest nawadniania kropelkowo - za pomocą systemu maksymalnie oszczędzającego wodę i pozwalającego na precyzyjne dozowanie nawozów.

Od 2011 r. Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o. jest członkiem Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody".
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 84 641 02 54

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Plantacja nad Tanwią Spółka z o.o. została założona w grudniu 2002 r aby oferować Klientom najwyższej jakości owoce borówki wysokiej.

Na plantacji sadzimy starannie dobrane wielkoowocowe, deserowe odmiany borówki.

Od 2011 r. Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o. jest członkiem Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody".

W 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat GLOBALG.A.P. potwierdzający najwyższą jakość owoców oraz dbałość o satysfakcję klienta, natomiast w 2007 roku wdrożyliśmy standard Tesco Nurture.

Zgodnie ze standardem "30 minut" czas pomiędzy zerwaniem owocu z krzewu, a jego wstępnym schłodzeniem nie przekracza pół godziny, co zapewnia najwyższą jakość oraz trwałość oferowanego produktu.

Zbiór owoców na Plantacji nad Tanwią odbywa się zgodnie z 7 Zasadami Dobrego Zbioru.
odwiedź nas na facebooku!