Hanna Karwowska - Członek Zarządu

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie, jeden z najbardziej cenio- nych specjalistów w zakresie uprawy borówki wysokiej w Polsce. Współwłaścicielka Gospodarstwa Ogrodniczego „daar”.
h.karwowska@plantacjanadtanwia.pl

 Dominika Kozarzewska - Członek Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Prezes Zarządu Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody".
d.kozarzewska@plantacjanadtanwia.pl

 Stephen Taylor - Członek Zarządu

Właściciel i Dyrektor Zarządzający Winterwood Farms Ltd. W 2006 r. firma Winterwood Farms ukończyła budowę wartej 9 milionów Euro sortowni i pakowni owoców miękkich w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji owoców miękkich, przy czym największy udział w jej sprzedaży ma borówka wysoka. W obiekcie przygotowuje się około 50 milionów opakowań jednostkowych rocznie, czyli 14 000 ton owoców. Winterwood Farms jest właścicielem lub współwłaścicielem 12 plantacji w 4 krajach (w tym w RPA, Polsce i Francji). Część plonów Plantacji nad Tanwią trafia do supermarketów w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Winterwood Farms.
Steve@Winterwood.co.uk

Dodatkowe informacje: www.winterwood.co.uk