Plantacja nad Tanwią

najlepsze borówki

staranny zbiór

profesjonalna dystrybucja


Zarząd

Hanna Karwowska - Członek Zarządu

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie, jeden z najbardziej cenionych specjalistów w zakresie uprawy borówki wysokiej w Polsce. Uprawą towarową borówki zajmuje się od ponad 40 lat. Współwłaścicielka Gospodarstwa Ogrodniczego "daar", Plantacji nad Tanwią oraz DAR BLUE d o.o., pierwszej polsko-chorwackiej plantacji borówki.

h.karwowska@plantacjanadtanwia.plDominika Kozarzewska - Członek Zarządu

Jest związana z uprawą borówki wysokiej od 25 lat, początkowo w gospodarstwie "daar" należącym do jej rodziców, Hanny i Jana Karwowskich, a następnie w Plantacji nad Tanwią. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Należy do grona inicjatorów branżowej integracji i powstania Polish Berry Cooperative. Od 2017 r. jest Członkiem Zarządu Fundacji Promocji Polskiej Borówki.

d.kozarzewska@plantacjanadtanwia.plStephen Taylor - Członek Zarządu

Właściciel i Dyrektor Zarządzający Winterwood Farms Ltd. W 2006 r. firma Winterwood Farms ukończyła budowę wartej 9 milionów Euro sortowni i pakowni owoców miękkich w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji owoców miękkich, przy czym największy udział w jej sprzedaży ma borówka wysoka. W obiekcie przygotowuje się około 50 milionów opakowań jednostkowych rocznie, czyli 14 000 ton owoców. Winterwood Farms jest właścicielem lub współwłaścicielem 12 plantacji w 4 krajach (w tym w RPA, Polsce i Francji). Część plonów Plantacji nad Tanwią trafia do supermarketów w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Winterwood Farms.

steve@winterwood.co.ukInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 84 641 02 54

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Plantacja nad Tanwią Spółka z o.o. została założona w grudniu 2002 r aby oferować Klientom najwyższej jakości owoce borówki wysokiej.

Na plantacji sadzimy starannie dobrane wielkoowocowe, deserowe odmiany borówki.

Od 2011 r. Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o. jest członkiem Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody".

W 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat GLOBALG.A.P. potwierdzający najwyższą jakość owoców oraz dbałość o satysfakcję klienta, natomiast w 2007 roku wdrożyliśmy standard Tesco Nurture.

Zgodnie ze standardem "30 minut" czas pomiędzy zerwaniem owocu z krzewu, a jego wstępnym schłodzeniem nie przekracza pół godziny, co zapewnia najwyższą jakość oraz trwałość oferowanego produktu.

Zbiór owoców na Plantacji nad Tanwią odbywa się zgodnie z 7 Zasadami Dobrego Zbioru.
odwiedź nas na facebooku!